Jeep Renegade (Carrot 🥕 )

Перша мийка

Я їжджу на Honda Accord (7G)
Івано-Франківськ, Україна




Всім привіт!Нарешті я забрав авто після ремонту і одразу поїхав змити пил та бруд автівка одразу засяяла колір піднімає настрій.))Але по дорозі одразу почув сторонні звуки по ходовій частини спереду так що завтра на діагностику.Так що гадаю скоро будуть нові дописи))

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 17 грудня 2025р. 15:49
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Автор Я їжджу на Honda Accord (7G)
Вона після фарбування десь три дні і постояла
Я питав у майстра чи можна на мийку він сказав,що можна
1
17 грудня 2025р. 19:20
Якщо були лако-фарбувальні роботи, то не варто було одразу їхати на мийку, краще пару-тройку днів зачекати
17 грудня 2025р. 19:13