BMW X5 (E53) (Maritime Edition - яХта5)

Чистка вентилятора блоку клімату

Я їжджу на BMW X5 (E53), BMW 3 series (E30)
Крюківщина, Україна

Учасник голосування "Авто дня"

Інші учасники

Чистка вентилятора блоку клімату

На платі блоку клімату встановлений маленький вентилятор, який забирає повітря із салону для більш точної роботи датчика температури клімат-контролю. Відповідно, він затягує і пил із салону, і з часом починає шуміти. Декілька років тому я його вже чистив, але він знову став доволі гучно шуміти. Дійсно, дуже гучно, бо навіть пасажири питали, що це так "жужить" )
Отже, потрібно знову його почистити. Для цього знімаємо блок клімат-контролю.



Він тримається на двох защьолках по боках. Знімається дуже просто за допомогою пластикової картки - вставляємо картку та відщьолкуємо блок з обох боків і виймаємо.



Відключаємо чотири роз'єми.



Блок клімат-контролю знятий. Вентилятор знаходиться ліворуч за решіткою - видно скільки там пилу.



Праворуч "решітка" декоративна, і не має наскрізних прорізів. Внизу в ній якась біла фіговинка - схоже на датчик освітлення, але це не точно ) Якщо хтось знає точно, що це таке, буду вдячний за інформацію.

Зверху та знизу по периметру корпусу є по чотири защьолки. Вони легко відщьолкуються тонкою викруткою, чи тією ж пластиковою карткою.
Блок клімат-контролю буває чотирьох типів, в залежності від комплектації машини:
1. Блок 64 11 6 927 898 - стандартний;
2. Блок 64 11 6 927 899 - автономна система опалення (Webasto);
3. Блок 64 11 6 927 900 - кондиціонер в задній частині салону (додатковий електровентилятор кондиціонера для задніх пасажирів);
4. Блок 64 11 6 927 901 - автономна система опалення (Webasto) та кондиціонер в задній частині салону (додатковий електровентилятор кондиціонера для задніх пасажирів);
В моєму випадку це 64 11 6 927 899 - автономна система опалення (Webasto).



Може колись я і встановлю той додатковий вентилятор, якщо знайду повний комплект і сам блок клімат-контролю для нього. Відмінність в кількості пінів в чорному роз'ємі.



До речі, цікава наклейка, - "УВАГА! НЕ ВСТАНОВЛЮЙТЕ В АВТОМОБІЛЯХ З СИСТЕМОЮ НАКОПИЧЕННЯ ПРИХОВАНОГО ТЕПЛА".
Вас іс дас? )) Що це за така система? І що за приховане тепло? Хтось в курсі?



Отже, відщьолкуємо передню панель, і бачимо купу пилу та бруду.



Оце, мабуть, і є той самий датчик температури, через який вентилятор проганяє повітря із салону.



А це сам вентилятор на платі.



Плата з вентилятором просто виймається з пазів корпусу догори.



Крильчатка вентилятора, судячи з усього, має якийсь електро-магнітний привід, тому також просто знімається з осі догори.



Ретельно все чистимо, миємо.



Хочу звернути увагу, що під крильчаткою пилу абсолютно не було. Мабуть це завдяки її формі, що служить водночас і захисним "пильником" для осі. Минулого разу, я начитався в інеті "страшилок", що якщо змастити вісь крильчатки, то пил налипне на неї і стане ще гірше. Тому просто почистив і не змащував. Стало  значно тихіше, але шум від вентилятора все одно залишився.
Цього разу я вирішив все-таки змастити вісь крильчатки мастилом для швейних машин. Буквально мікро-крапля мастила на вісь.



Встановлюємо крильчатку на плату.



Вона тепер крутиться дуже легко і безшумно.



Вставляємо плату в направляючі пази корпусу.



Защьолкуємо передню панель. Я її не розбирав, адже ніяких претензій до роботи кнопок чи підсвітки в мене нема. Просто обробив її контакти та контакти всіх роз'ємів контакт-спреєм.



Ще цікавий і не дуже зрозумілий мені момент - на проводці чорна фішка на 12 пінів. На моєму блоці також 12 пінів.



Але, якщо встановлювати блок клімат-контролю під додатковий вентилятор, то нам, наче, 18 пінів. Потрібно міняти і частину проводки в машині чи як?
Підключаємо всі чотири фішки.



Защьолкуємо блок в отвори по боках.
Можливо, невеличкий "лайфхак" :) Якщо потрібно добратися до роз'єму AUX, то мабуть простіше і швидше буде зняти блок клімату, ніж відкручувати і знімати монітор, - на фото чорна фішка на задньому плані.



Перевіряємо - все працює, все світиться.



І саме головне, - абсолютна тиша в салоні!! В мене такого ще не було з моменту купівлі машини! Вентилятор можна почути тільки приклавши ухо до його решітки! ))



Я задоволений. Все таки змазка там потрібна! ;)

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 15 жовтня 2025р. 13:23
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.