Volvo V50 (Пузотерка)

Участь на виборах авто дня

Я їжджу на Volvo V50, Citroen Xsara Picasso
Запоріжжя, Україна

Машина зайняла друге місце за підсумками голосування авто дня 11 жовтня.

Дякую всім хто приймав участь! 


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#вибори
Опубліковано: 12 жовтня 2025р. 09:39
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Був за вас!!!
1
12 жовтня 2025р. 11:34
Автор Я їжджу на Volvo V50, Citroen Xsara Picasso
Kirillito
Був за вас!!!
Kirillito, Доброго! Бачив, Дякую вам велике😊
12 жовтня 2025р. 12:15