Skoda Fabia Mk1 (Amnezia)

Немного Фото на работе .

Я їжджу на Subaru Forester (SK), Opel Astra H TwinTop, Dodge Challenger
Дніпро, Україна

Была свободная минутка вот решил пофоткать любимую )

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 20 липня 2014р. 17:46
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.