Skoda Fabia Mk1 (Amnezia)

погуляли с ребятами Фабоводами

Я їжджу на Subaru Forester (SK), Opel Astra H TwinTop, Dodge Challenger
Дніпро, Україна

Отлично провели время . Всем спасибо за компанию а теперь немного фото

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 24 серпня 2014р. 17:15
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.