Volkswagen Passat B7 (Пассатік)

Примірка Р16

Я їжджу на Volkswagen Passat B7, ЗАЗ 966
Бородянка, Україна

Взяв колеса з Гольфа плюс. 

Думав, що виє підшипник в АКПП.

Виявилось, що так "підгужує" гума на р18(((






Схожі записи

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 15 вересня 2025р. 21:01
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Volkswagen Passat B7
гума підгужує - то вже стара, чи то така модель?
19 вересня 2025р. 14:58
Автор Я їжджу на Volkswagen Passat B7, ЗАЗ 966
BADEY
гума підгужує - то вже стара, чи то така модель?
BADEY, вона 2019 року.
20 вересня 2025р. 07:58
Уявляю як зраділа/в власник гольфа, коли машина перестала вити 😂 а людина вже може дійно на підшипник збирала гроші 😂😂😂
15 вересня 2025р. 21:51