Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Мобільний додаток
Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Що це означає?
Цей допис потрапив у тренди щонайменше по одній із причин: стрімко набирає перегляди, вподобайки чи коментарі, або був вибраний редакцією.
Цей запис просувається
З приводу розміщення реклами звертайтеся у телеграм: t.me/drivertop_promo
Або на пошту: [email protected]
Підтримка дописів
Автор репосту підтримав цей допис оплативши йому просування. Ви також можете робити репости дописів та проявляти вдячність у вигляді придбання просування.
Навіть не пишіть, що TYC 💩...сам знаю. Але краще нове ніж ніякого і вони будуть експерементальні, дуже сильно видоізміняться якщо все вийде. Тому покищо так☝️😌
Перекуп_з_села, теж собі хочу передні повороти замінити . Мої в плівці , думаю взяти нові "Димчаті" і зробити USA лед повороти . В мене вже габаріти в поворотах через двуконтактні лампи , а я хочу що б вони повністю гаснули коли увімкнені поворот і габарити
Покищо сектретна інформація