Ford C-Max I (Шмель)

Остаточна прошивка екології

Я їжджу на Ford C-Max I, Mitsubishi Colt VI
Одеса, Україна

Добрий вечір. Пост буде без фото. Та скоріш для себе.

Нарешті добрався до СТО по вихлопам. Чого я туда потрапив? Муляла мені одна річ... По запаху вихлопних газів чутно що сажового немає, в при діагностиках билася помилка по регенерації P2459-21 - частота регенерації, та ще якась, але я давно її не бачив (можливо P2458). Попередній власник нічого не казав, але інтерес переосилив. Симптомів ніяких немає - динаміка хороша, диму з вихлопної немає, але цікаво бляха! 

Знайшов телефон компанії Doc Glushak. В Одесі знаходяться на вул. Одарія 2. Перше уявлення справляє зустріч з майстрами. Хлопці молодці - все пояснили, всі можливі варіанти передивилися, заглянули в корпус фільтра ендоскопом. Там все пусто. Висновок - крива прошивка. Вся процедура перепрошивки зайняла години 2. Наче все в порядку. Через 200км треба з'явитися на контрольну діагностику, щоб переконатися що все стало і працює як треба. Тому, інтерес заспокоїв, прошивку пофіксили, на грошики злиняв. Будемо їздити та дивитися за змінами. Всім дякую за читання та гарних доріг!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 20 липня 2025р. 00:44
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Ford C-Max I
Динаміка машини змінилася
20 липня 2025р. 18:44
Автор Я їжджу на Ford C-Max I, Mitsubishi Colt VI
Andriy)@
Динаміка машини змінилася
Andriy)@, ще не могу сказати точно. Але враження що з низів так
21 липня 2025р. 00:20
Я їжджу на Ford C-Max I