Skoda Fabia Mk1 (Шкодница)

Підлокітник

Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
Дніпро, Україна

























Всім привіт. Захотів собі підлокітник, купив репліку. Також взяв у товариша центральну консоль так у нього валялася без діла та і свою не хотів сверлити та хочу побачити як себе поведе підлокітник Купив нержавійку 2 мм та зробив підсилювачі (так як все крипілося до пластика). Попереджаю, саморіз та болт, якщо робити с підсилювачем то вони не підходять. Центральний болт, зовсім кріпився через пластик. Все зробив церез підсилювач. (На фото ліві болти то що йшли з підлокітником справа те що покупав, але менший болт треба трошки длініше). Побачимо як себе поведе. Всім миру.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 3300 UAH, Пробіг 161900 км.
Опубліковано: 05 липня 2025р. 18:10
7 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Виглядає прикольно 🔥
27 липня 2025р. 00:58
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
Andreyko
Виглядає прикольно 🔥
Andreyko, так.
08 серпня 2025р. 21:44
Я їжджу на Skoda Fabia Mk2
Якщо не секрет , де купляли ? Я теж такий хочу .
06 липня 2025р. 18:43
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
Constantin
Якщо не секрет , де купляли ? Я теж такий хочу .
Constantin, https://prom.ua/ua/p2442912280-podlokotnik-dlya-skoda.html?adjust_campaign=share&adjust_adgroup=android&adjust_creative=product&utm_campaign=share_button&utm_medium=referral_link&utm_source=b2c_app_android. Але пише зараз недоступний. Пошукайте в пошуку підлокітник да фабія 1. Кріплення перероблюйте. Я все усилював. Там сам підлокітник на болту (товстий короткий зліва) до пластика крипівся. Я просвердлив отвір та посадив на довгий болт через підсилювач круглий.
06 липня 2025р. 21:13
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
Constantin
Якщо не секрет , де купляли ? Я теж такий хочу .
Глянув у Вас мк 2. Можно пошукати на розбірці оригінал, він надійніше буде.
06 липня 2025р. 21:16
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
Constantin
Якщо не секрет , де купляли ? Я теж такий хочу .
Constantin, Підлокітник оригінал Skoda Fabia 2 New 3B0864209AC VAG (3B0864209AC) https://share.google/A1fTsP1RsHthk7i0V я у них деякі запчастини брав. Подзвоніть, вони і в фейсбук є. Все-таки оригінал краще буде. Це мк 1 йшли без підлокітника. А там вирішувати Вам. Успіхів.
1
06 липня 2025р. 21:23
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
Constantin
Якщо не секрет , де купляли ? Я теж такий хочу .
Constantin, https://www.facebook.com/share/p/1ByAvWucFq/
Ось щойно в групі в фейсбукі знайшов. Підлокітник фабія 2.
20 липня 2025р. 23:38