Opel Astra J (CheOp)

Зато спас кота😐

Я їжджу на Opel Astra J, SEAT Leon FR (Mk3)
Українка, Україна


Чуть не сбил кота.. порезал колесо коцнул диск. На часах 23.45 и звонить некому😐🥲




Схожі компанії

«Шини та Диски»

Інтернет-магазин шин та дисків із мережею власних шинних центрів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Проводимо індивідуальний підбір гуми залежно від потреб авто, аби максимально розкрити його потужні переваги. Доставимо замовлення у будь-який куточок країни за 1-3 дні. Повний асортимент шин та дисків шукайте за посиланням: https://shiny-diski.com.ua/uk/...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 99999 UAH,
Опубліковано: 14 травня 2025р. 00:49
9 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Opel Astra J
1
23 травня 2025р. 07:46
Без коліс :(
Ничего страшного, зато пойдёт +в карму.
14 травня 2025р. 20:32
Автор Я їжджу на Opel Astra J, SEAT Leon FR (Mk3)
0629MAN
Ничего страшного, зато пойдёт +в карму.
0629MAN, та то воно так.. але шось по карману вдарило больно))
15 травня 2025р. 15:10
Без коліс :(
error418
0629MAN, та то воно так.. але шось по карману вдарило больно))
noldevil, Ну то всего лишь деньги, а то жизнь.. хоть и кошачья. А вообще внимательнее нужно быть, хотя коты непредсказуемые в отличии от собак.
15 травня 2025р. 18:18
Я їжджу на Opel Omega B
Існує така думка, що коти не варті тих наслідків, які можуть статись при різкому маневруванні.
1
14 травня 2025р. 09:09
Oppozitchik
Існує така думка, що коти не варті тих наслідків, які можуть статись при різкому маневруванні.
Oppozitchik, ну і інколи існує думка, що пробитий бампер/решітки/птф - можуть коштувати дорожче ніж 1 балон гуми. Ну це у випадку , якщо це не була надзвукова швидність руху ТЗ ))
14 травня 2025р. 10:39
Я їжджу на Opel Omega B
ceratozavr_UA
Oppozitchik, ну і інколи існує думка, що пробитий бампер/решітки/птф - можуть коштувати дорожче ніж 1 балон гуми. Ну це у випадку , якщо це не була надзвукова швидність руху ТЗ ))
ceratozavr_UA, решітки решітками, але часто в таких ситуаціях авто вилітає на зустрічну або кювет. Так що для себе я вирішив гальмувати прямо. А в кота ще запасні життя є.
1
14 травня 2025р. 11:35
А замість запаски газововий балон .. :))
14 травня 2025р. 08:48
Автор Я їжджу на Opel Astra J, SEAT Leon FR (Mk3)
JokerFox
А замість запаски газововий балон .. :))
JokerFox, да у меня два баллона, один под запаску один в салоне, дизель так классно на газу ездит вообще кайф😅😅
1
1
14 травня 2025р. 13:25