Hyundai Accent (4G) (🐉 Беззубко 🐲)

Narva led не для поворотів

слідкує за Вашим
Я їжджу на Hyundai Accent (4G)
Ужгород, Україна

Права лампа світліше



Права лампа фарбована



А тут помаранчеве скло



Порівняння



Так роблять лед на аварійцв, але при повороті дуже швидко блимає



Буду шукати лампочки саме для поворотів


Буду ставити щось інше.....

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Narva
Ціна питання 320 UAH,
Опубліковано: 25 квітня 2025р. 21:38
12 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Автор Я їжджу на Hyundai Accent (4G)
Так виглядає
1
26 квітня 2025р. 22:58
Автор Я їжджу на Hyundai Accent (4G)
Встановив такі лампочки
1
26 квітня 2025р. 22:58
Я їжджу на Subaru Forester (SG)
Якщо вже дуже хочеться втулити Led, то варто додати додатковий опір, або поставити отаке реле, там є регулювання частоти

https://flashled.prom.ua/ua/p1478493625-rele-povorotov-dlya.html
26 квітня 2025р. 17:03
Без коліс :(
Быстро мигает потому что нет нагрузки...Когда то на жигуле паралелил к Led лампам обычные лампы и прятал их в багажник. Скорость мигания сохранилась как на обычных. Колхозил так ещё в 2000е года. )))))
26 квітня 2025р. 11:44
Без коліс :(
Fly17
0629MAN, це все зрозуміло, але в описі цього не було, чесно, не знаю тоді куди вони, в американські габарити?
Fly17, Може є такі блоки які забезпечують адекватну роботу ламп ? Для Волги навіть продавали спеціальні релє поворота , воно робило на лед лампах.
26 квітня 2025р. 22:17
Автор Я їжджу на Hyundai Accent (4G)
0629MAN
Fly17, Може є такі блоки які забезпечують адекватну роботу ламп ? Для Волги навіть продавали спеціальні релє поворота , воно робило на лед лампах.
0629MAN, не хочу, або нормальні LED або норм галогени, вже часи доробок минули, хочу щоб максимально було без цього, тим паче рішення в бардачку, встановлю і відпишусь
26 квітня 2025р. 22:24
Автор Я їжджу на Hyundai Accent (4G)
0629MAN
Fly17, Якщо рішення вже є, то нафіга ці загадки ? ))
0629MAN, рішення, то сьогодні з'явилось, а допис зробив, щоб не повторювали моїх помилок, написано для поворотів, а вони не дляя поворотів...
26 квітня 2025р. 22:33