MG F Mark I (MGF)

Штатна магнітола і решітки динаміків

Я їжджу на Ford Probe II, Lincoln MKZ Hybrid, MG F Mark I
Київ, Україна

Штатна магнітола, решітки динаміків і трохи британської преси тих років

З самого початку володіння авто, мені не подобався тюнінг 2008 року у вигляді 2 дін магнітоли з екраном, який закриває годинник і датчик температури масла, звук непоганий але зовнішній вигляд зовсім розчаровує, динаміки також стоять в стилі тих років, infinity, з грілями космічного дизайну, це точно не те що має бути в класичному авто.


2008 рік це вже не круто, і не треба закривати важливі прилади


ну куди це годиться?


Замовив штатні решітки динаміків, в процесі заміни побачив що динаміки торкалися дверної карти і резина підвісу протерлася, довелося трохи підрізати карту і заклеіти динаміки.

Також поки дверні карти зняти відрегулював положення вікон, бо вони в максимальному положені врізалися в ущільнювач.

Також зторгував штатний касетник , з логотипом mg, впаяю туди блутуз модуль на АМ діапазон.


Ще не вирішив чи видаляти високочастотні динаміки і ставити штатні чи залишити як є, по кольору вони підходять до накладок на воздуховоди біля вітрового скла…


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 8000 UAH, Пробіг 94000 км.
Опубліковано: 31 березня 2025р. 15:56
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.