Skoda Fabia Mk2 ( Шкоднік)

Упс на заправці UPG, або чому треба купувати якісні резинки для фільтрів газу

Я їжджу на Volvo S60 (2G)
Київ, Україна

Всім привіт 🙋‍♂️

 

Заїхав сьогодні в Бучі на заправку UPG залив газ до повного, вийшло 39,5 літра, походу дали великий тиск і в мене пробило під прокладкою на фільтрі малому, що кріпиться на 3-х болтах. Відразу перекрив мультиклапан. Так як був в бучі, погуглив, що є в Ірпені сервіс по Газу – Час газу. Зателефонував та поїхав до них.

 


37073hd.jpg

37075hd.jpg
37075hd.jpg
37074hd.jpg
37074hd.jpg
Замінили на більш товсту правильно прокладку, та зробили електро діагностику, все гарно корекції в нормі



37076hd.jpg

Також, надали рекомендації поставити:


 

  • Нові форсунки газові більш швидкісні
  • Поставити магнітний мультиклапан щоб при таких ситуаціях він автоматично все відрубав
  • Та поправити шланги і фільтр відстійника

 

Не критично, але запланував собі до робіт після великого обслуговування ходової частини авто

 


37079hd.jpg

37078hd.jpg
37078hd.jpg
37077hd.jpg
37077hd.jpg

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 430 UAH,
Опубліковано: 07 січня 2025р. 07:57
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Chevrolet Captiva
Бывает такое. Как правило помогает просто подтянуть болты на крышке фильтра. Что заметил - карта не правильная, в идеале газовая и бензиновой линии должны совпадать. Также большая разница температуры редуктора и газа в магистрали ( у меня такая же шляпа, из-за длинной магистрали проложенной не над коллектором, но это не критично).
07 січня 2025р. 11:03