Chevrolet Lacetti SW (Сріблястий ковчег)

Солодкі запахи

Я їжджу на Chevrolet Lacetti SW
Прилуки, Україна

Повертаючись додому після поїздок містом, десь за кілометр від дому почув підозрілий солодкуватий запах в салоні... Запах був знайомий, бо авто вже у мене не перше і ремонтую свої машини я сам, тому "що чим пахне" я знаю 😀.

Одразу були думки про радіатор пічки, але зупинившись на обочині і вийшовши з машини...... зрозумів, що це не пічка. Запах з вулиці відчувався сильніше і йшов він звісно з під капоту.

Не знаю скільки варіантів я миттю перебрав у голові за той час доки відкривав капот, але ХУХ!!! - все виявилось банально просто і, дякувати Всевишньому - дешево 😀.

Лопнув верхній патрубок радіатора з боку термостата, якраз біля хомута.


Повторюсь - благо, що додому залишалось з кілометр, тому відпустив трохи пробку на розширювальному бачку, щоб зкинути зайвий тиск і мотнув тріщину ізолентою, яка завжди є в машині. Хоч особливо воно нічого і не дало, бо мотати по жирному від антифризу патрубку і ізолента не липне - це для самозаспокоення і зменшення потенційних бризок по підкапотному простору. Саме ж протікання в таких умовах ізолентою звісно не усунути.

Потихеньку, не газуючи, щоб помпа не маслала, доїхав додому і одразу зв'язався з Юрою @asiancars і замовив оригінальний патрубок 96419282. Машина найближчі пару днів мені була не потрібна, на роботу/з роботи добираюсь розвозкою - тому спішити нікуди.

Отримавши патрубок, одразу його замінив. Заодно оглянув всі інші, щоб оцінити їх стан на майбутнє.

По заміні нічого складного, так що й писати більше особливо нема про що.


На цьому хочу подякувати тим хто читав.

Всім миру !!!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 500 UAH, Пробіг 166000 км.
Опубліковано: 01 червня 06:00
Подія: 05 травня 2022р. 12:00
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
болячки старих авто, може вилазити що завгодно
03 червня 19:23
Автор Я їжджу на Chevrolet Lacetti SW
jvitalik
болячки старих авто, може вилазити що завгодно
jvitalik, Може й так.
Але у мене є сумніви, що сучасні авто мають більший ресурс і якість, ніж авто 2000-х.
04 червня 00:00
Автор Я їжджу на Chevrolet Lacetti SW
jvitalik
el.Shurup, тоді краще авто 70х вони кандові :)
jvitalik, Під'йоб зараховано 😉.
Але суть того, що я мав на увазі, думаю зрозуміла.
1
07 червня 08:18