Nissan Qashqai (1G) (Кошак)

Масло Castrol для 6-ст МКП

Я їжджу на Nissan Qashqai (1G)
Харків, Україна

Взяв таке масло для своєї коробки, після свят планую міняти.Вже після того як замовив і забрав замовлення, знайшов в наявності рідне масло від виробника KE91699931 і трохи засмутився(( Лити це, чи все ж таки купити від виробника 


Castrol Transmax Manual Multivehicle 75W-90


Порівняльна таблиця масла Castrol з маслами які рекомендовано Nissan. Знайти такі характеристики для оригінального масла Nissan не вийшло, тому були взяті масла які мають теж номер KE91699931




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 169400 км.
Опубліковано: 28 грудня 2024р. 21:26
7 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
Купіть оригінальне і будете в подальшому спати спокійно, без ніяких сумнівів.
А технічно аби в'язкість була та сама і допуски, виробник не головне. Ну і щоб не підробка звісно.
1
29 грудня 2024р. 16:07
Без коліс :(
1 Что значит "рідне" масло?
Ниссан как и ВСЕ остальные собственными НПЗ не владеют, даже блендерных комбинатов у нет, у всех.
Масло Ниссан для европейского рынка это Тоталь/Эльф. Для азиатского - любой южно-корейский Зик, Кикс, Эс-Оил.
2 Чем МКПП ВАЗ отличается от такой же Ниссан или Опель или Киа или или. . .??
Ответ - ничем. Вязкость масла подбирается из условий эксплуатации
3 На рынке 90% подделок. Моторное масло Ниссан не рекомендую, разве что купить за границей, но в нём нет ничего особенного.
Транс.масла Кастрол считаются одними из лучших месел если не лучшими в мире. С оговоркой - Оригинальные.
Судя по фото вводных данных маловато, что бы судить об оригинальности. Надписи Castrol белой краской, которая наносится частично на крышку и отрывную пломбу я Уже не вижу. Да, для некоторых развитых рынков, где продажа подделок исключена в принципе - таких надписей нет, как и прочих защитных элементов.
На рынки стран 3 го порядка , к коим относится и Украина, Кастрол поставляется с максимальным кол-вом защитных элементов, почти. .На Украине нет канистр с проверочным кодом, выделенным тел.номером и своим колл-центром. Только в России, где наиболее высокий процент производимого контрафакта
28 грудня 2024р. 22:59
Автор Я їжджу на Nissan Qashqai (1G)
mrROLG
1 Что значит "рідне" масло? Ниссан как и ВСЕ остальные собственными НПЗ не владеют, даже блендерных комбинатов у нет, у всех.Масло Ниссан для европейского рынка это Тоталь/Эльф. Для азиатского - любой южно-корейский Зик, Кикс, Эс-Оил. 2 Чем МКПП ВАЗ отличается от такой же Ниссан или Опель или Киа или или. . .??Ответ - ничем. Вязкость масла подбирается из условий эксплуатации3 На рынке 90% подделок. Моторное масло Ниссан не рекомендую, разве что купить за границей, но в нём нет ничего особенного.Транс.масла Кастрол считаются одними из лучших месел если не лучшими в мире. С оговоркой - Оригинальные.Судя по фото вводных данных маловато, что бы судить об оригинальности. Надписи Castrol белой краской, которая наносится частично на крышку и отрывную пломбу я Уже не вижу. Да, для некоторых развитых рынков, где продажа подделок исключена в принципе - таких надписей нет, как и прочих защитных элементов. На рынки стран 3 го порядка , к коим относится и Украина, Кастрол поставляется с максимальным кол-вом защитных элементов, почти. .На Украине нет канистр с проверочным кодом, выделенным тел.номером и своим колл-центром. Только в России, где наиболее высокий процент производимого контрафакта
mrROLG, але ж все таки існує чомусь масло від виробника Nissan, звісно ж вони його не самі виробляють.
28 грудня 2024р. 23:06
Без коліс :(
koks87
mrROLG, але ж все таки існує чомусь масло від виробника Nissan, звісно ж вони його не самі виробляють.
koks87, Звісно існує. І Мерседес, і Форд, і Тойота і навіть УАЗ. .
Раніш багато РЕНОводів заливали "тільки ELF!" бо була наклейка, ще й не одна, що в переводі голосила як свиня "Рено рекомендує ELF" Нині на каністрах фірмового масла красується Castrol. Такий собі маркетинг, а ті, що вавка в голові чуха макітру ".. як так?"
Мерседес - Кастрол
БМВ - Кастрол
Ниссан - Тоталь/Ельф
Хонда - S-oil ssu, Idemitsu
Тойота - Тоталь/Ельф
Субару - Idemitsu
Рено - Кастрол
Пежо - нпз Durand, Франція (Motul, Areca, Yacco, Bardahl)
Фіат - Еni/Аgip
Форд - Wolf
VW - Shell/Mobil/Addinol
..........
Взагалі пофігу, що ви заливаєте. Масло повинно бути Оригінальним, від виробника. Де є контроль вхідної якости базового масла, процеса виробницва (блендінгу).
З відомими марками дуже легко нарватися на під. . . .у. Торгують контрафактом Усі, навіть відомі магазини.
У виробництві масел не має нічого складного і дорогого, бо саме масло це "вторинний" продукт при виготовленні палива.
Аби не переплачувати армії маркетОлухів достатньо нормального масла від Виробника, але того, що не цікаве контрафактникам.
Ціна-якість:
MOL
Tedex
Orlen/Lotos
ZIC
S-oil
29 грудня 2024р. 09:43
Я їжджу на Nissan Qashqai (1G)
Залив собі 10к тому MOTUL Gear 300 75W90, поки все нормально.
28 грудня 2024р. 22:02
LyubomyrL
Залив собі 10к тому MOTUL Gear 300 75W90, поки все нормально.
LyubomyrL, Чи відчутні якісь зміни на новому мастилі?
30 грудня 2024р. 09:08
Я їжджу на Nissan Qashqai (1G)
mcvova
LyubomyrL, Чи відчутні якісь зміни на новому мастилі?
mcvova, взагалі різниці ніякої, я міняв внутрішній шрус лівий, тому й вирішив одразу масло змінити
1
31 грудня 2024р. 16:07