Skoda Fabia Combi Mk2 (● Нєржавєйка ●)

Перевзуття

Учасник голосування "Авто тижня"

Інші учасники

Короче, я встиг.
Розповідати по суті нічого немає, диски зимні я пофарбував як ви бачили по поредніх борт журналах, тому залишалось тільки відвезти їх на шинку що відбалансували і все.
Тому якраз за два дні до снігу я поїхав, швидко відбалансував без черги, та поїхав додому перекидати колса.

За півтор годинки справився, з новим домкратом взагалі супер.
Заодно позяглядав на ходовку чи все норм.
Тепер на 14 желізяках, фу.
Ну і через два дні пішов сніг, впригнув в останій вагон виходить.
Ну все, тепер поки зима працюємо над літнім комплектом.
Чекаємо весни.

Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 300 UAH, Пробіг 213215 км.
Опубліковано: 25 листопада 2024р. 20:02
3 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Skoda Superb Mk2
Добре мати хорошого домкрата :)
2
1
26 листопада 2024р. 16:56
Я їжджу на Skoda Fabia Combi Mk2
11VaLeRa11
Добре мати хорошого домкрата :)
11VaLeRa11, оце крутяк
1
1
26 листопада 2024р. 23:15
11VaLeRa11
Добре мати хорошого домкрата :)
11VaLeRa11, ахаха 🤣
1
28 листопада 2024р. 12:15