Renault Kangoo (3G) (Extrem star)

Просто фото на згадку

Я їжджу на Renault Kangoo (3G)
Запоріжжя, Україна

Трохи фото на згадку,не часто випадає можливість зробити хоч якийсь кадр посеред робочого дня,так хоч ввечорі після мийки зробив))






Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
##Kangoo2 , #Renault
Опубліковано: 15 листопада 2024р. 17:28
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.