Volkswagen Golf Mk5 (Томатік ¯\_(ツ)_/¯)

Світло нарешті "Є"

Я їжджу на Volkswagen Golf Mk5
Одеса, Україна

Всім вітання, нарешті я доїхав до моїх знайомих на сто щоб виставити світло. Пару днів катав з невиставленним світлом то було таке не дуже,зараз нарешті по людськи))) всім гарних доріг миру та любові)




ближне світло



та дальнє світло



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 207158 км.
Опубліковано: 17 жовтня 2024р. 14:22
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
Классный свет.
17 жовтня 2024р. 14:43
Автор Я їжджу на Volkswagen Golf Mk5
0629MAN
Классный свет.
0629 man, дякую,я старався))
1
17 жовтня 2024р. 14:55