Toyota Carina E (Тачка)

Бампер

Я їжджу на Toyota Carina E
Київ, Україна

Поки сиджу в укритті - вирішив розповісти історію про те як хотів продати передній бампер,  але покупець відмовився)

Вирішив добре його оглянути та відновити, враховуючи що він поки терміново не потрібен - почалось відновлення без спішки. 

Виявилось що насправді він в не поганому стані, просто робили його не дуже якісно...

Ось що з цього вийшло.. 

Викладу поки відео (котре адресувалось покупцеві). 


По кількості нашарувань матеріалу - можна побачити скільки йому рочків (як старому дереву))), Ой ні - скільки разів його фарбували


Тут під номером - взагалі не парились


Ще слої


Не зрозуміло нащо на нього так навалювали,  можливо скульптор робив) Судячи з того що навіть в важко доступних місцях він в шпаклі- скоріш за все використовували рідку шпаклівку.

Задача була не складна, просто обережно здерти все зайве, але не пошкодити форму бампера.




Посилання на стан бамперу

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 26 серпня 2024р. 08:16
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
Частина малярів не вміє працювати без шпаклівки. Замість того, щоб здерти все, як ви, до нуля і трохи підмазати, навалюють в рівень зі старими шарами. Потім надцять слоїв грунту, щоб сколи залити і ще на грунті підрівняти трохи... От і маємо такий прошарок від кожного маляра.
2
26 серпня 2024р. 18:35
Автор Я їжджу на Toyota Carina E
veti-k
Частина малярів не вміє працювати без шпаклівки. Замість того, щоб здерти все, як ви, до нуля і трохи підмазати, навалюють в рівень зі старими шарами. Потім надцять слоїв грунту, щоб сколи залити і ще на грунті підрівняти трохи... От і маємо такий прошарок від кожного маляра.
veti-k, цілком згоден з вами) є ще такі - намазав/стер, намазав/стер... Нічого в кращу сторону не змінилось, а матеріали скінчились. Потім починається заливання грунтами та знову по колу)
2
26 серпня 2024р. 20:21
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Дуже часто покупці хочуть запчастини з капсули часу, в колір і вигорівші рівно на стільки як фарба на їхній автівці. Реальність же така, що виїхавши з салону на новому авто за місяць як не ворона на дах горіх кине, так камінці з під фури або скол на склі зроблять або на бамрері чи капоті. Авто з 5+ роками реальної експлуатації буде мати її сліди, а часто і ремонти. Чому цього не розуміють власники 15-20-25 річних автівок - для мене загадка.

Стосовно таких покупців - не варто тратити на них багато часу: показав, підходить - бере, не підходить чи торгується кріпко - допобачення.
3
26 серпня 2024р. 10:36
занадто чесне відео, покупець злякався :)
Стан дуже схожий на стан бамперу на моєму сітроєні - якісь рукожопи робили... коли купував авто - був майже норм, але як виявилось, свіжозроблений - поліз лак, потім полетіла фарба, а потім почали відвалюватись слої шпаклі... нащо на бампері шпакля у 2-3 мм - хз.
1
1
26 серпня 2024р. 09:33
Автор Я їжджу на Toyota Carina E