Renault Grand Scenic III (Фантомчик)

Трохи стілю

Я їжджу на Renault Grand Scenic III
Київ, Україна

Давно хотів перейти на 17 радіус, тут підвернулись від комплектації босе диски

до



Після




Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 4000 UAH,
Опубліковано: 05 серпня 2024р. 19:33
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Диски шикарні правда мені вони дісталися в жахливому стані
https://driver.top/exp/540209
2
05 серпня 2024р. 20:56
Автор Я їжджу на Renault Grand Scenic III
vanchishin
Диски шикарні правда мені вони дісталися в жахливому стані https://driver.top/exp/540209
vanchishin, у мене вони теж не в ідеалі, в планах віддати на проточку)
16 серпня 2024р. 17:14
Без коліс :(
Ці дисульки кардинально змінюють вигляд авто!👍
2
05 серпня 2024р. 20:50
Без коліс :(
Тут как бы диаметры ))
05 серпня 2024р. 20:20