Розібрати печку, таке відчуття що потрібно буде розбирати радіатор та чистити внутрішні соти, бо одна сторона важить більше ніж інша, таке враження що він ще рідний стоїть




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 25 липня 2024р. 22:09
На T3 порівняно з ВАЗом дуже якісні запчастини, навіть пластикові бачки всі ще цілі після того як двигун перегрівався і патрубок лопнув...
Доречі таких детальок як на першому фото (ліва 251259143 , права 251259144) у вас скільки стояло? Я недавно розбирав, в мене було тільки 3 шт, крайньої зліва не було. Читав десь в інтернеті, в когось так само крайньої лівої не було. Я так зрозумів що це по заводу... У вас так само 3 шт було?
P.S. Знайшов те посилання з форуму:
https://www.thesamba.com/vw/forum/album_page.php?pic_id=1635048