Москвич 2141 (Мишак)

Маємо що маємо...

Я їжджу на Москвич 2141, SsangYong Rexton (2G)
Дніпро, Україна

Короче щось не пре з москалями... Але здаватися зарано) Машина перетворилась на деяку нерухомість бо то часу замало, то бажання нема. Що маємо на зараз?)

Двигун:

  • віддефектований, повністю розібраний.
  • Голова шліфована и трошки розроблені випуск і випуск. Стояла 248-ма голова, але якось біса випуск і впуск по перше не зовсім співпадали з колекторам, по друге діаметр каналів у голові був менший за діаметр у колекторах.
  • Коліно шліфоване, вийшли розміри 0.25 та 0.5
  • Нова, але б/в поршньова група. На тій що була добряче подерло поршень 4-го циліндру, та якийсь великий люфт на пальцях був всюди
  • Відревізованний масляний насос

Гальма:

  • Коли проводили діагностику двигун заглох і потяг на той світ головний гальмівний циліндр. Оскільки на цьому двигуні це був вже другий який помер при тих же обставинах(просто коли машина заглохла) було вирішено ставити і вакуумний підсилювач і головний гальмівний від волги. Поки все в процесі.
  • Зроблений "ручнік"

Кузов:

  • Четвертина водія частково переварена, під шаром бруду виявився досить гнилий метал. Переварка ще в процесі, після закінчення робіт обробиться, ще й знешумиться.

В процесі...


Салон:

  • Було вирішено переставити торпеду зі старого. Чорний більше подобається,  та й вона була в кращому стані.
  • Відновлені всі склопідйомники, всі ручки, всі замки
  • Встановлено центральний замок
  • В торпеду залетіли focal rcx 130 зі старого москаля
  • Замінені резинки дверей
  • Наскільки це було можливо за мінімум коштів відновлені дверні карти
  • Відновлені ремені безпеки

Электрика/світло:

  • Встановлені LED туманки на 36 Вт
  • Блок запобіжників ваз 2109 нового типу
  • В фарі тепер теж леди. 
  • Віддефектованиа проводка. Як виявилось на обох москалях провід що йшов на кнопку габаритів добряче оплавився. Замінив.
  • Гена від волги
  • Вентилятор радіатору на 8 лопастів
  • Прокладена проводка на задні динаміки
  • Прокладена проводка під датчик гбо і куплений сам датчик






Підсумок. На перший погляд вже все закуплено для збірки двигуна. Вкладено дуже багато часу хоч ця машина і не заслуговое цього, але здавати другу машину на метал це вже якась дурня... Маю надію що вся ця праця мені виллється у безпроблемно їзду в перший час. З кузовом роботи майже закінчені, з електрикою вже все чікі-пукі, гальма не повинні принести несподівпностей

Якось так... Сподіваюсь наступний запис буде про виїзд... Всім бажаю здоров'я та удачі на дорогах)

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 10000 UAH,
Опубліковано: 21 липня 2024р. 20:55
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
Vadyamark, Могу посоветовать почитать форумы продвинутых волговодов, волговские вакуумники 24 и 2410 разные. 2410 немного лучше, но в то же время качество рем. комплекта - отвратительное, но дешёвое. Выбирать вам.
К тому же двухконтурные от баварца вообще вечные.
22 липня 2024р. 18:47
Без коліс :(
Вакуумник волговский далеко не так хорош. Опытные волговоды меняют его на БМВшный, благо он беспроблемный и надежный. На разборках их полно и не дорого, так как очень живучие , машины сгнивают быстрее.
21 липня 2024р. 23:38
Автор Я їжджу на Москвич 2141, SsangYong Rexton (2G)
0629MAN
Вакуумник волговский далеко не так хорош. Опытные волговоды меняют его на БМВшный, благо он беспроблемный и надежный. На разборках их полно и не дорого, так как очень живучие , машины сгнивают быстрее.
0629 man, может и так. В целом меня тормоза устраивали и на родном вакууме/гтц, но тут была логика больше не улучшить, а предостеречь себя от очередного пробивания обеих во время того как машина заглохнет. Этот двигатель уже съел при таких обстоятельствах один вакуумник и 2 гтц, по логике на Волге из-за большего объема большее разряжение и жить оно соответственно должно дольше. Сам я начинающий водитель, потому могу быть не прав)
22 липня 2024р. 08:22