BMW 3 series Gran Turismo (F34) (340 RED GT)

Забрав з ремонту. Перша мийка. Заміна оливи, фільтрів. Діагностика ходової.

Я їжджу на BMW 3 series Gran Turismo (F34)
Івано-Франківськ, Україна


















Привіт читач bmw-ist і не тільки)


Трохи ТО. Без зайвої думки перед поїздкою на СТО було придбано 7л оливи Shell 5w-30, але ж який був розгублений, коли майстер відкрив капот, а там наклейка 0w-20((((((

Як виявляється саме 0w-20 з допуском BMW не так багато є на ринку, тому залив LIQUI MOLY TOP TEC 6600 SAE 0W-20, масло здивувало тим, що дуже рідке.

По регламенту для 3л мотору потрібно заливати 6,5л.

Фільтра у всіх авто завжди ставлю Bosch.


Діагностика ходової. Як би не любив авто з USA, але відношення в порту варварське, що у підсумку під заміну два задніх ричаги підвіски. Все решта тьфу тьфу взагалі без зауважень, приємно бачити сухе та чисте днище автомобіля.


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 111606 км.
Опубліковано: 27 травня 2024р. 16:28
9 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
а це вже з інструкції конкретно до вашого авто
1
07 листопада 2024р. 23:16
стосовно масла, то я після першої заміни в себе розізнав що там до чого і як
0W-20 — це штатівські приколи, спеціально, щоб автомобіль відповідав стандартам CAFE (Corporate Average Fuel Economy) по витраті пального і, відповідно, був більш екологічний
в Європі таких стандартів немає, і рекомендують заливати масло з індексом вʼязкості 30
тим більше, це B58
я би не ризикував на такому рідкому маслі їздити

нижче скріншот з інструкції по експлуатації мого авто
30-й індекс також вказаний
1
07 листопада 2024р. 23:09
Mishastyi
enblr, 1:1 прийшов до такого ж самого рішення і більше не буду лити 0w-20 і це не тільки через те, що воно якогось «х» коштує дорожче за більшість олив, а через те, що коли його заливали, то враження було, що лиють воду, але дороги назад не було🤷🏻‍♂️
Mishastyi, якщо ваш автомобіль без GPF/OPF фільтра, то можна сміливо заливати LL-01 0W-30 або LL-01 5W-30

мені в дилера саме таке масло і заливали
хоча в інструкції пише, що треба LL-17 FE плюс (теоретично на ньому двигун може відкинутися тисяч через 150)
але в мене GPF/OPF фільтр є (здається, але це не точно)
то ще треба розібратися, яке масло дійсно можна лити

UPDATE:
розмовляв з дилером
вони підтвердили, що в мого автомобіля немає GPF/OPF фільтра
також сказали, що якби фільтр був, то вони рекомендували би заливати масло LL-12, але ні в якому разі не LL-17 FE плюс
08 листопада 2024р. 10:48
брате на ф3х серії їх по дефолту ламають\гнуть так як за них дістають а так вважай що тобі дуже повезло увірвати такого дракона колір просто завалив
11 липня 2024р. 15:18
Привіт, мені при доставці зламали тільки захисти дніща. Але відремонтував сам.
1
31 травня 2024р. 07:18
Автор Я їжджу на BMW 3 series Gran Turismo (F34)
Slava731
Привіт, мені при доставці зламали тільки захисти дніща. Але відремонтував сам.
Slava731, привіт🤝та й добре, що так. Бо історій багато різних і пробиті днища мотору теж трапляються, тому нам ще повезло))
2
31 травня 2024р. 08:58