Daewoo Nexia (N150) (Ксюха)

Сахара поряд)))

Я їжджу на Daewoo Nexia (N150)
Хмельницький, Україна

Сьогодні 24 квітня був на роботі потрапив під піщаний дощ. Звідки не візьмись звичний дощ забарвився в жовтувато-мутний колір. Коли глянув у вікно, то весь краєвид був у жовтому "тумані". Тривала ця дивина хвилин 20 -30. Як вичитав в інтернеті до нас долетіли піски Сахари, які випали разом з дощем. Добре, що хоч верблюдів не принесло)))))) Природа зараз дивна штука. Але машина тепер ось така....












Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 24 квітня 2024р. 18:36
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
Утром небольшой дождь был, только заметил, что под водосточкой дома стояла чистая обрезанная канистра для дождевой воды....вода цвета яблочного сока. Первый раз такое наблюдаю. Вся эта муть стоит в воде, не оседает.
1
24 квітня 2024р. 20:33
Я їжджу на Daewoo Lanos
В Білій Церкві таке саме і у батьків на Черкащині також.
2
24 квітня 2024р. 19:04
Без коліс :(
И у нас такое.
2
24 квітня 2024р. 18:55
Стояла на парковке,тоже самое.
1
24 квітня 2024р. 18:44