Volkswagen Golf Mk6 GTI (Луноход))

Кондиціонер, що співає

Я їжджу на Volkswagen Golf Mk6 GTI, Skoda Octavia Mk2
Запоріжжя, Україна


Питання до знавців :
при включенні (і вимкненні) шипить кондиціонер, через деякий час до шипіння додається звук ричання

Компресор під навантаженням починає видавати звук, чи це щось інше?

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 20 квітня 2024р. 14:31
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Коли останній раз заправляли? Симптоми про недостатньо фреону в системі. Була схожа історія
20 квітня 2024р. 15:56
Автор Я їжджу на Volkswagen Golf Mk6 GTI, Skoda Octavia Mk2
Bogdan...
Коли останній раз заправляли? Симптоми про недостатньо фреону в системі. Була схожа історія
Bogdan..., заправлявся кондиціонер не пам’ятаю коли, але холодить він добре Ок, дякую, значить почну з найпростішого. а раптом дійсно допоможе Крім шипіння гул теж був? Він, теж пройшов?
20 квітня 2024р. 16:26
PORSHE7777
Bogdan..., заправлявся кондиціонер не пам’ятаю коли, але холодить він добре Ок, дякую, значить почну з найпростішого. а раптом дійсно допоможе Крім шипіння гул теж був? Він, теж пройшов?
PORSHE7777, Гулу не було але свист пропав. Там ж не тільки фріон заправляється, але ще і масла може не вистачати. Тому їдьте до хороших спеців з нормальним обладнанням а не балон і манометр😉
20 квітня 2024р. 16:29