Ford Fiesta ST (Mk VI) (Just fun)

Літня гума

Я їжджу на Ford Fiesta ST (Mk VI), Lincoln MKZ Hybrid
Київ, Україна

Прийшов час вибору літньої гуми, минула була strial uhp, для міста в цілому більше ніж достатньо але хотілося чогось більше.
Оскільки 16 пс3 вже не випускють а пс 4 і 5 взагалі нема то вибір впав на японського виробника, і от вона, yokohama ad08rs

Відгуки були дуже різні, особливо про перший рік випуску дуже багато негативу, далі наче стало краще по відгукам, знайшов пару людей які на ній їздили і вирішив ризикнути

Порівнянно з зимою це просто біле і чорне, відчуття що прилип до асфальту, кермо стало на порядок важче і керування більш чітке, по мокрій дорозі без калюж теж поводить себе нормально, сподівався на гірше (теж судячи з відгуків перших років випуску)

Після пари тисяч напишу вже повноцінний відгук по відчуттям)



Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 23500 UAH, Пробіг 200028 км.
Опубліковано: 30 березня 2024р. 21:57
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Не знаю як вона у використанні, але виглядає бомбічно!
1
01 квітня 2024р. 10:28
Автор Я їжджу на Ford Fiesta ST (Mk VI), Lincoln MKZ Hybrid
TipiTip
Не знаю як вона у використанні, але виглядає бомбічно!
TipiTip, Очікував що буде на багато гірше, навіть на всяк випадок вибрав іншу гуму :D Поки задоволений, далі подивимось, ще не накатав стільки що б залишити повноцінний відгук)
1
04 квітня 2024р. 22:31