Geely CK (MR479QA)

Ремонт передніх гальмів

Я їжджу на Geely CK
Харків, Україна

Почали вже сигналізатори на колодках пищати, а також биття в кермо при гальмуванні на швидкості свідчило про погані диски. Ще є проблема, при гальмуванні веде вправо (не вирішена) 

Так і є:

Запчастини купив заздалегідь:

Диски DF2635 TRW 

Колодки 0986493390 Bosch 

Ремкомплект супорта переднього Q-FIX Джилі СК Артикул 3501002002



Заїхав до сусіда на яму 



Супорта та диски зняв легко. Видавив поршня - вони в нормі, трішечки почистив, замінив пильник та стопорне кільце, змастив та зібрав до купи, перевірив напрвляючі - вони в нормі, бо вже міняв пильники до цього, прокачав. 


Підтягнув ремінь ГПК, бо пищав. 

Наразі їжджу другий день. Диски смердять трішки, мабуть від температури, поки нові. Нічого не б'є в кермо, але як вело машину вправо при різкому гальмуванні так і є. 

Гальмівний шланг лівого супорта я не зміг відкрутити від мідної труби, хоча в мене є запасний. Отже я міркую, це або цей шланг, або дивитися задні гальма. Чим його відкрутити так, щоб трубу не знищити? Ще варіанти? 


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 2700 UAH, Пробіг 81000 км.
Опубліковано: 20 лютого 2024р. 09:27
7 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Volkswagen Golf Mk5
Скоріше за все, проблема 1 в 1 як була у мене влітку. Ось тут розписав детально:
https://driver.top/exp/439039

Спойлер — то були гальмівні шланги.
1
20 лютого 2024р. 10:59
Автор Я їжджу на Geely CK
Gimmbar
Скоріше за все, проблема 1 в 1 як була у мене влітку. Ось тут розписав детально: https://driver.top/exp/439039Спойлер — то були гальмівні шланги.
Gimmbar, от я і думав за ці шланги. Але не можу його розкрутити там де він з'єднаний із мідною трубкою. Ключ злизує шліц і все. Пасатижі також не беруть. Вже і грів його газом...
20 лютого 2024р. 18:16
Автор Я їжджу на Geely CK
Gimmbar
GozyaUA, блін, падло) закис очевидно. У мене стояли рідні ще, але повезло — відкрутились +/- нормально.
Gimmbar, замінили мені шланг на сервісі. Гальма - гармата. Наче нове авто
1
07 березня 2024р. 23:09
Я їжджу на Volkswagen Golf Mk5
GozyaUA
Gimmbar, замінили мені шланг на сервісі. Гальма - гармата. Наче нове авто
GozyaUA, супер! Рад, що мій досвід допоміг 🤝
08 березня 2024р. 14:35
А при динамічному розгоні не веде авто навпаки вліво?
Одна з можливих причин, це знос сайлентблоків одного з передніх важелів, судячи з усього - правого.
20 лютого 2024р. 10:04