Mazda 6 (2G) (Mazda 6)

Екологія

Я їжджу на Renault Megane II, Mazda 6 (2G)
Макарів, Україна

Привіт всім. 

Нещодавно став власником Японця. До цього справи з ними не мав, і тому питань зараз маю більше чим відповідей. 

Хотів би дізнатись чи зявляється якась індикація  на панелі приладів під час регенерації сажевого фільтра?


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 273000 км.
Опубліковано: 06 лютого 2024р. 20:32
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Tesla Model S
Ні, нічого не з'являється. Тільки моментальний розхід виростає мін 2х рази і холостий не 700-800 а ~1000 обертів. Сажевик (тай всю машину) дуже добре діаностує forscan + eml327. Можна навіть самостійно запускати сервісну регенерацію. І обнулювати масло, після заміни (обов'язкова процедура для підбирання алгоритму регенерацій)!
2
06 лютого 2024р. 21:34