Renault Megane II (Заюнька)

Подарунки :)

Я їжджу на Renault Megane II
Канів, Україна

Привіт спільното!

Давно нічого не писав на Драйвері та й взагалі, останнім часом, нажаль, не маю змоги часто зависати на Драйвер. Але вчора на свій ДН отримав подарунки від рідні, точніше отримала їх машинка) і вирішив зафіксувати це в БЖ.

Часто жалкував, що під час замовлення ева килимків замовив комплект без килимка в багажник, але вчора цю ситуацію було виправлено) А ще отримав в подарунок скриню в багажник, невеличку та доволі ємну. Тепер в багажнику можна жити (так гарно))



Дякую за увагу!

Слава Україні, її Героям!

Слава ЗСУ, яким ми повинні допомагати всіма своїми силами!!!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 251152 км.
Опубліковано: 02 лютого 2024р. 15:48
10 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Renault Megane II, Lifan 520
Зачет. У пеня там можно сказать пьюнуть негде. Запаска на пол багажника,и два ящика скючами...
03 лютого 2024р. 19:10
Я їжджу на Renault Megane II
GrV
Зачет. У пеня там можно сказать пьюнуть негде. Запаска на пол багажника,и два ящика скючами...
GrV, докатка на 15" а краще 16" чудово стає вертикально впритул до спинки сидіння, і в багажнику з'являється достатньо вільного місця!☝️
04 лютого 2024р. 09:36
Я їжджу на Renault Megane II, Lifan 520
extreme209
GrV, докатка на 15" а краще 16" чудово стає вертикально впритул до спинки сидіння, і в багажнику з'являється достатньо вільного місця!☝️
extreme209, да,но докатку можно ставить только назад, да и смотрел отзывы очень низко получается.
04 лютого 2024р. 09:38
Я їжджу на Renault Megane II
GrV
extreme209, да,но докатку можно ставить только назад, да и смотрел отзывы очень низко получается.
GrV, так докатка ставиться назад! При наявності гбо то єдиний розумний варіант! Докатка то аварійний засіб доїхати до найближчого шиномонтажу, а не совкові заморочки коли в багажнику возили ще пів машини!😱 Але в тебе такі "таргани" в голові що переконувати тебе марно!
04 лютого 2024р. 10:26
Я їжджу на Renault Megane II, Lifan 520
extreme209
GrV, так докатка ставиться назад! При наявності гбо то єдиний розумний варіант! Докатка то аварійний засіб доїхати до найближчого шиномонтажу, а не совкові заморочки коли в багажнику возили ще пів машини!😱 Але в тебе такі "таргани" в голові що переконувати тебе марно!
extreme209, Взаимно. У Вас этих тараканов намного больше,так как мнение только ваше верное... Так,что тут спору нет,я заметил это по нескольким форумам.Я и не говорю,что на ней ездить,но когда ты в читсом,и переставлять с заду на перед колеса,какбы не совсем приятное занятие,а еще если машина груженая...
04 лютого 2024р. 10:43
Я їжджу на Renault Megane II
GrV
extreme209, Взаимно. У Вас этих тараканов намного больше,так как мнение только ваше верное... Так,что тут спору нет,я заметил это по нескольким форумам.Я и не говорю,что на ней ездить,но когда ты в читсом,и переставлять с заду на перед колеса,какбы не совсем приятное занятие,а еще если машина груженая...
GrV, а як дістати запаску з ниші в багажнику при завантаженій машині?
А що до того що моя думка "єдина вірна" це так! Я з 2005 року і сам робив і читав і надивився стільки всього що стосується Меган 2, що зараз дико дивитись на те як кожен новий власник цього авто про яке все відомо, не йде по протоптаній доріжці а кожен раз вперто наступає на власні граблі! 😱 Але те і зрозуміло, свої граблі б'ють сильніше і влучніше!🤣🤣🤣
1
04 лютого 2024р. 13:48
Я їжджу на Renault Megane II
GrV
extreme209, Да с совком у меня нет ничего общего 😱
GrV, як нічого? А подібні погляди звідки?
04 лютого 2024р. 20:44
Я їжджу на Renault Megane II, Lifan 520
extreme209
GrV, як нічого? А подібні погляди звідки?
extreme209, это ваше воображение.
05 лютого 2024р. 06:22