Honda Accord (6G) (VteccccPower)

Добавимо трішки колхозу)

Я їжджу на ВАЗ / LADA 2121 4x4 3D
Велика Михайлівка, Україна



Чим знежирював думаю ви бачите)



Ось такий колхозик вийшов)


Двірнички на Хонді стали трішки в херовому стані. Думаю трішки колхозу не завадить в рамках розумного. Гравітекс в балоні в поміч . 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 21 січня 2024р. 16:51
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
Плохо обезжирил, мало ..
21 січня 2024р. 17:20
Автор Я їжджу на ВАЗ / LADA 2121 4x4 3D
0629MAN
Плохо обезжирил, мало ..
0629 man, буде погода , займусь
21 січня 2024р. 17:21
Без коліс :(
TyrJugent
0629 man, буде погода , займусь
BorzZhekiu, Гравитекс нужно чем то покрывать, лаком или краской иначе поднимется вместе со старой краской. Он пропускает влагу.
21 січня 2024р. 18:13
Автор Я їжджу на ВАЗ / LADA 2121 4x4 3D
0629MAN
BorzZhekiu, Гравитекс нужно чем то покрывать, лаком или краской иначе поднимется вместе со старой краской. Он пропускает влагу.
0629 man, я вже помітив по стану на порогах силових ніви. Буду перекривати фарбою по теплу
21 січня 2024р. 18:14
Без коліс :(