Honda Accord Coupe (8G) ("Ninja")

Війна

Я їжджу на Honda Accord Coupe (8G)
Маріуполь, Україна



... Внесла корективи, авто залишилось на окупованій території, вивезти не зміг, але вона ціла. D2 запис заблокував, зрозуміло чому. Катаюсь зараз на інших авто. Далі буде, живемо 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#accord , #honda , #honda accord , #HondaForever
Опубліковано: 12 січня 2024р. 13:41
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Осталась целой и стоит в Мариуполе, ее не отжали там?
12 січня 2024р. 14:31
Автор Я їжджу на Honda Accord Coupe (8G)
ravivc
Осталась целой и стоит в Мариуполе, ее не отжали там?
ravivc, Точно не знаю, де вона
12 січня 2024р. 16:50
Без коліс :(
У меня тоже там осталась....
12 січня 2024р. 14:21