Підкажіть, а може і покажіть, будь-ласка, хто ставив на багажнику замість тих дротів (торсіонів)-амортизатори!
Зкиньте ссилочку, як правильно їх поставити, якщо можна!
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 25 березня 2015р. 23:00