Opel Vectra C (⚡️)

Нові диски🤤

Я їжджу на Opel Vectra C
Київ, Україна

Вже дуже давно хотів нові 17 або 18😮‍💨


R17, 7,5 et 47


Подивимось як стануть, може через проставки поставлю згодом)

Думки в коменти👇🏼

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Opel , #Диски , #OVC
Ціна питання 6000 UAH, Пробіг 263 км.
Опубліковано: 12 грудня 2023р. 19:56
12 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Opel Vectra C
Чудово виглядають да й ціна гарна.
Я свої сніжинки R18 брав, правда з б.в. резиною,то в 15к. встали.
1
14 грудня 2023р. 13:18
Автор Я їжджу на Opel Vectra C
Kruschinskiy
Чудово виглядають да й ціна гарна.Я свої сніжинки R18 брав, правда з б.в. резиною,то в 15к. встали.
Kruschinskiy, ну 18 дорожче буде і резина і диск)
Але так із ціною дуже пощастило
14 грудня 2023р. 15:10
Я їжджу на Opel Zafira B
Також хочу собі диски від опц) 6к за комплект здається чудова ціна
1
12 грудня 2023р. 20:33
Автор Я їжджу на Opel Vectra C
yurez
Також хочу собі диски від опц) 6к за комплект здається чудова ціна
yurez, дуже пощастило урвати)
Кожен день моніторив олх)
12 грудня 2023р. 20:54
Я їжджу на Opel Vectra C
Стоять 17 диски з заводу, політ нормальний, навіть літні шини ставив 225/55 R17 все влізло і нічого не затирало
1
12 грудня 2023р. 20:26
Я їжджу на Opel Vectra C
amzbn
tinky, а зиму більше 55 ставив?
amzbn, Частина статті з одного кацапського сайту :
Застосування: всі двигуни.
Гума 215/50/R17 штатно
Діаметр колеса: 647мм
Висота профілю: 107,5 мм
Похибка спідометра: +0,56 км\год
Установка: без обмежень (крім зимових).

Гума 225/45/R17 штатно
Діаметр колеса: 634мм
Висота профілю: 101,25 мм
Похибка спідометра: -1,26 км\год
Установка: без обмежень.

Гума 215/55/R17
Діаметр колеса: 668мм
Висота профілю: 118,25 мм
Похибка спідометра: +3,5 км\год
Установка: крім спортивної підвіски.

Гума 225/55/R17
Діаметр колеса: 679мм
Висота профілю: 123,75мм
Похибка спідометра: +5,04 км\год
Установка: мало даних (1 успішна установка) (виключити спорт-підвіску).

Гума 235/45/R17
Діаметр колеса: 643мм
Висота профілю: 105,75 мм
Похибка спідометра: +0км/год
Установка: без обмежень.
Таким чином при ширині 225 вище ніж 55 профіль не поставиш
13 грудня 2023р. 10:12
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
17 точно легко стануть, адже це заводський розмір. На 18 уже треба буде дивитися на розмір шини, якщо брати не сильно високий профіль, а 45, наприклад, то також легко стануть
1
12 грудня 2023р. 20:13
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
amzbn
oleh_o, 💪🏻Я не сомневаюсь, уже купил))
amzbn, Це під стиль OPC?)
12 грудня 2023р. 20:58
Автор Я їжджу на Opel Vectra C
oleh_o
amzbn, Це під стиль OPC?)
oleh_o, так)
1
13 грудня 2023р. 01:12