Volkswagen Touareg (2G) (Black Ninja)

16. Final chapter

Я їжджу на Dodge Durango III, Nissan Altima V
Україна


Ну ось і підійшов фінал в історії мого володіння цією машиною…

Шкодувати про продаж не можна - нехай машина приносить радість і задоволення новому власнику так, як приносила мені.

Сподіваюся, що новий власник буде її тримати в стані не гіршому, ніж на момент покупки)))

Бувай, «бобик», ти був офігенною машиною, що дарувала виключно позитивні емоції!

Тим часом рухаємось далі… 


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 194650 км.
Опубліковано: 10 листопада 2023р. 19:13
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.