Volkswagen Golf Mk4 (Крокодільчик)

Не зрозумілий дим

Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4, Volvo V60 (1G)
Київ, Україна

Всім привіт. Ця проблема в мене з самої купівлі авто і здається я вирішив її.

Від заміни сальників до проведення маніпуляцій пройшло мінімум 2місяці, я не хотів писати про сальники коли проблема була не вирішена.

Одного разу я помітив що в заторі або в тягучці коли постійно (газ-тормоз-газ) після ввімкнення вентилятора радіатора починав йти дим з вихлопної та такий що аж туман стояв позаду поспілкувавшись з механіком прийшли до того що сальникам клапанів скоріш за все приснився кінець.

І так заміна сальників відкриваємо ми підклапанну кришку бачим жах.





Ок думаємо будемо вимивати коли прийде час до заміни мастила. 

Замінили сальники фото старих і нових прикладую.





І так замінили ми все зібрали до купи перевірили направляючі все супер. 

Поїздив я тиждень потрапив в пробку і тут на тобі знову дим після увімкнення вентилятора але вже не такий критичний як був (туман не стоїть)

Зустрівся з дуже хорошим мотористом знайомим розповів ситуацію і всі маніпуляції що ми робили. Він подивився непрямі ознаки виходу з ладу поршневої групи, після чого зробив вердикт і що потрібно зробити:

1. Роскоксовка кілець поршнів.

2. Промивка двигуна.

3. Змінити виробника мастила (можливо не витримує температурний режим)

Після чого подивитися на поведінку авто.

Цим я і зайнявся знайшов Б/В підон що б старий не вимивати і не втрачати час і го.

Взяв роскоксовку на 12 годин, залили перший на 8годин потім ще раз залили і залишили на ніч 12+годин.

Зранку виплюнули стартером те що залишилося (нічого не залишилося) по 10грам мастила в кожен целіндр і го заводити. Спочатку я злякався по крутило авто наче без компресії газ в пол кручу стартером і почала хватати двоїти троїти але завелась через 3хвилини вирівняла оберти і почала диміти та воняти що то був аут.

Прогріли авто залили промивку двигуна на 15-20хвилин після чого почали заміну мастила фільтра і підона вимили масло приймач.

І так висновки (з пилу з жару):

1. З'явилася динаміка на низьких обертах.

2. Потрапив на переїзд (газ-тормоз-газ) все ок.

Після ввімкнення вентилятора в дзеркалі заднього огляду дим не виявлено.

3. Масло не бере поки що.

Спеціально агресивно їзжу.

Ось така ситуація була. За три дні і 100км рано казати ще чи все добре бо в довгий затор не потрапляв але на місці дрочив авто що б пукнула але цього не сталося.

Я не кажу що це все вирішення всіх проблем якщо у вас бере масло літрами і димить на постійній основі. Але в моєму випадку двигуну стало на багато краще.

Я буду спостерігати якщо нічого не зміниться і я не напишу пост про те що потрібна капіталка знайте все добре і я вирішив проблему.

Дякую за увагу. Питання в коментарі.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 9800 UAH, Пробіг 199950 км.
Опубліковано: 09 вересня 2023р. 14:05
4 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Дай контакти моториста будь ласка
1
09 вересня 2023р. 15:30
Автор Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4, Volvo V60 (1G)
Cawa0000
Дай контакти моториста будь ласка
Cawa0000, побачу його спитаю як з ним зв'язатися тобі)))
1
09 вересня 2023р. 15:32
Я їжджу на BMW 5 series (E39)
Судячи по стану мотора мастило точно треба міняти!
Міняти частіше або саме мастило на інше
1
09 вересня 2023р. 14:09
Автор Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4, Volvo V60 (1G)
540iANDREY
Судячи по стану мотора мастило точно треба міняти!Міняти частіше або саме мастило на інше
540iANDREY, все вже вимите.. проїхав 100км нове мастило чистеньке.))) Я міняю мастило від 5т до 7т. А до мене хз і скоріше за все ще й відпрацьоване побувало.
1
09 вересня 2023р. 14:13