Volkswagen Passat Variant (B8) (next_level)

Оновлення і активації

Я їжджу на Volkswagen Passat Variant (B8)
Київ, Україна

Продовжуємо відновлення бж. Особливо нічого цікавого :)

Що в першу чергу робить ваговод після покупки авто? Правильно - бере свого другана васю діагноста, одіс і починаємо улучшайзінг)

Перед усіи обовʼязково робимо повний лог авто, якщо щось на якомусь моменті піде не так як треба. 

1. АБС -> версія ПО 913

2.  Клімат -> 2012. разом з цим отрумуємо AirCare

3. АСС -> 196

4. Мультимедіа -> 1427 це остання під старі дісплеї, меню вже нового зразка, як в міб2,5

5. Камера асистентів -> 171. разом з цим активуємо TJA. дуже корисний та зручний доп. 

6. Активація задніх полосок в режимі дхо.

7. Всі інші налаштування. Робота ключа при увімкненому запаленні, деактивація надпису "увімкніть освітлкння", збереження підігріву стдіннь, дотірка крапель, пункт меню відключення дхо. 







Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 20 серпня 2023р. 23:43
6 1 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Пункт 2. Клімат. Можна трошки подробиць?
21 серпня 2023р. 22:02
Автор Я їжджу на Volkswagen Passat Variant (B8)
@Linuvuy_Diagnost
Пункт 2. Клімат. Можна трошки подробиць?
@Linuvuy_Diagnost, а які складнощі? головне щоб міб2 був, просто в лоб оновлюєш на вказану прошивку.
21 серпня 2023р. 22:18
alexfruit
@Linuvuy_Diagnost, а які складнощі? головне щоб міб2 був, просто в лоб оновлюєш на вказану прошивку.
alexfruit, Я б із задоволення почитав про це запис, з усіма подробицями. Так як ще не розбирався з цією темою. Чим саме оновлювати, який порядок. Бо в обд11 бачу, що є багато свіжих версій на блоки, а офіціали морозяться.
21 серпня 2023р. 22:52
Автор Я їжджу на Volkswagen Passat Variant (B8)
@Linuvuy_Diagnost
alexfruit, та це зрозуміло
@Linuvuy_Diagnost, так а що тоді не зрозуміло? підключився, обрав потрібну прошивку, потім активував фільтрацію повітря. готово))
22 серпня 2023р. 01:54