Skoda Fabia Mk1 (Боґар)

Потрібна допомога!!! Не тягне в горку

Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
Виноградів, Україна

Слава Україні!

(Фото для уваги)



Є в мене така проблемка. Машина не тягне при їзді в горку. Раніше спокіїйно на 3-4 передачі витягувала, а тепер на 3 передачі ледве 2000 обертів, потім знижається др 1500, втикаю другу - реакції нуль, стаю на обочину, і з першої вирушаю так як нічого і не було. 


Що може бути з авто? Дуже потрібна ваша порада. 


Свічки міняв, дросель чистили, форсунки теж, заправку міняв, паливний фільтр, сіточку на бензонасосі чистив. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 3000 UAH, Пробіг 172900 км.
Опубліковано: 31 липня 2023р. 18:19
25 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Skoda Fabia Mk2
Якби був дизель можна було б сміливо стверджувати що це обраний клапан не тримає . Пробували розганятись в режимі "газ в пол" ?
31 липня 2023р. 22:34
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
Constantin
Якби був дизель можна було б сміливо стверджувати що це обраний клапан не тримає . Пробували розганятись в режимі "газ в пол" ?
Constantin, в місті та на трасі йде добре, а саме в підйом - ні. Газ в пол давлю щоб не заглохнути на 1500 обертах😂
31 липня 2023р. 23:43
Я їжджу на Skoda Fabia Mk2
Loychi1
Constantin, в місті та на трасі йде добре, а саме в підйом - ні. Газ в пол давлю щоб не заглохнути на 1500 обертах😂
Loychi1, тобто на рівнині під постійним навантаженням все ок ?
01 серпня 2023р. 06:52
Я їжджу на Chery Tiggo 2
Я держу не менее полбака, заправляю до полного. Бензонасос охлаждается бензином в баке. Может при малом количестве бензина при езде в гору бензонасос остается без охлаждения, греется и плохо качает из-за увеличившихся зазоров.
1
31 липня 2023р. 19:34
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
DePonte
Я держу не менее полбака, заправляю до полного. Бензонасос охлаждается бензином в баке. Может при малом количестве бензина при езде в гору бензонасос остается без охлаждения, греется и плохо качает из-за увеличившихся зазоров.
DePonte, знаю, на 21099 була така ж проблема як і тут, але як заправляв до повного - все було ок. А тут і до повного все ллю, і заправки 4 міняв, не допомагає
1
31 липня 2023р. 19:36
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
DePonte
Loychi1, Надо бензонасос смотреть (менять), но это не точно.
DePonte, хочу в ближчий час піти заміряти тиск в рампі, щоб знати чи насос живий
1
31 липня 2023р. 19:42
Я їжджу на Chery Tiggo 2
А, уровень бензина в бензобаке какой держите?
1
31 липня 2023р. 19:28
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
DePonte
А, уровень бензина в бензобаке какой держите?
DePonte, мінімум пів бака
1
31 липня 2023р. 19:34
Я їжджу на Opel Vectra C
Loychi1, якщо є можливісь купи ELMку собі і можеш зробити діагностику звісно не така як 5а сто , але всеж таки багато що можна самому вирішити. Чек світиться?
1
31 липня 2023р. 18:45
Я їжджу на Opel Vectra C
Loychi1
Andrei555, ELM не читається, пробував) кабель є, прога є, але помилок нема ніяких
Loychi1, тоді навіть не знаю що може бути, в мене на дизелі булл щось схоже , там була проблема в саленоїді на турбіну
1
31 липня 2023р. 19:01
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
"Andrey"
Loychi1, тоді навіть не знаю що може бути, в мене на дизелі булл щось схоже , там була проблема в саленоїді на турбіну
Andrei555, а от я вже й гадки не маю що може бути😂
Також побачив що при гальмуванні починає бити в руль, хоча диски і колодки нові. Може бути навіть і в цьому причина, що диски покривились і при їзді в горку менші оберти коліс і воно їх підторможує
31 липня 2023р. 19:10
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
"Andrey"
Loychi1, а саму підвіску дивився? Я думаю що те що не набирає швидкість з цим ніяк не повязано. А двигун як працює рівно?
Andrei555, двигун працює рівно. На трасі швидкість набирає добре, в місті теж, а за містом в нас гірські дороги (Закарпаття як не як), і є в нас там непогані аідйомчики з поворотами. Так ось на самому затяжному повороті з підйомом це і стаєся
1
31 липня 2023р. 19:17
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
"Andrey"
Loychi1, ну вже не знаю))) може в церкву сходити?)))
Andrei555, думаю зараз над тим😂
Хоча свята вода все в багажнику на всякий випадок (не жарт)😂
1
31 липня 2023р. 19:29
Я їжджу на Opel Vectra C
Loychi1
Andrei555, думаю зараз над тим😂Хоча свята вода все в багажнику на всякий випадок (не жарт)😂
Loychi1, ну все вода є значить 100% можна іхати на підйом))
1
31 липня 2023р. 19:33
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
P.S. Зчеплення міняв 8000 тому, тож проблема не в ньому. Якщо б буксувало то оберти б росли а машина не їхала :)
Минулий пост - брехня😂
Допомогло те дійство на 1 раз, і то можливо якесь диво було
1
31 липня 2023р. 18:21
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
"Andrey"
Loychi1, діагностику робив?
Andrei555, ще ні, в нас в місті важко попасти до нормального діагноста😂
Планую піти щоб подивились, поміряли компресію в моторі, в паливній рампі
1
31 липня 2023р. 18:42