Nissan X-Trail II (RedLine)

Ніша в підлокітник, проставки в кріплення заднього дивана

Я їжджу на Nissan X-Trail II
Київ, Україна

Не вистачало мені в підлокітнику окремої вставки для дрібниць. Місця в підлокітнику багато, але всякі дрібниці постійно там губилися серед усього мотлоху, що там бовтається. Вирішив заморочиться і на просторах інтернету знайшов файл для 3D друку з такою всваткою. Також знайшов і файл з проставками в кріплення заднього дивана. Я один з небагатьох, у кого задній диван не бовтається і майже не деренчить на нерівних дорогах, але якщо вже вирішив друкувати вставку в підлокітник - заодно і їх вже замовити в комплекті. Друкував не сам, а звернувся до профільного сервісу. Надрукували швидко та якісно.

 

 

 

Як тільки забрав - одразу побіг у машину встановлювати. Стало все так, начебто так і має бути із заводу.

 

 

 

 

 

 

Диван стоїть як влитий. Жодного люфту. А ось із вставкою у підлокітник треба буде трохи попрацювати. Через те, що пластик твердий - все, що в ньому лежить перетворюється на брязкальце. Трохи згодом докуплю і зроблю якесь тканинне покриття на самоклейці. Думаю, це буде або найтонший карпет або взагалі алькантара. Тим більше, в планах було так само затягнути всередині і бардачок, який знаходиться зверху на торпеді. Там велюр (або що там мало бути) вже дуже втомився від часу.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 880 UAH, Пробіг 189200 км.
Опубліковано: 13 липня 2023р. 10:57
10 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Привіт, можна файл для 3D печати
[email protected]
27 грудня 2023р. 21:03
Автор Я їжджу на Nissan X-Trail II
Олександр
Привіт, можна файл для 3D печати[email protected]
Олександр , привіт. Так звичайно. Дайте свою пошту і я відправлю
27 грудня 2023р. 21:06
Автор Я їжджу на Nissan X-Trail II
Олександр
Shark_dll, [email protected]
Олександр , відправлено
1
28 грудня 2023р. 18:48
Я їжджу на Opel Combo C
Доброго дня, а можете дати файл з кріпленням заднього дивану?
09 листопада 2023р. 22:15
Автор Я їжджу на Nissan X-Trail II
maksimov3107
Доброго дня, а можете дати файл з кріпленням заднього дивану?
maksimov3107, доброго дня. Так, звичайно дайте пошту куди скинути
09 листопада 2023р. 22:24
Без коліс :(
Добрий день!

А можете скинути файл чи сайт на якому Ви його знайшли?
03 серпня 2023р. 18:15
Автор Я їжджу на Nissan X-Trail II
Karpaty
Добрий день!А можете скинути файл чи сайт на якому Ви його знайшли?
Karpaty, відправлю, тільки дайте пошту куди скинути )
03 серпня 2023р. 21:19
Класна вставка в підлокітник
13 липня 2023р. 12:56
Автор Я їжджу на Nissan X-Trail II
mcvova
Класна вставка в підлокітник
mcvova, дякую. Поїздив з нею всього годинку, але вже не знаю як їздив без неї. Часто лажу у підлокітник і тепер все що треба під рукою зразу
13 липня 2023р. 13:00