Subaru Forester (SG) (🦔204Акп 400+)

Радіатору зірвало дах)

Я їжджу на Honda VFR 800
Київ, Україна

Після встановлення нової помпи та нової кришки радіатора, та усунення запотівання на перетікаючій трубі, радіатор здався, у нього підірвало верхній пластик, та по кругу пішов сочитись Антифриз. 



Придбав Koyorad



Встановив) залив старий новий синій антифриз G11.

Тай таке 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 4500 UAH,
Опубліковано: 29 червня 2023р. 12:40
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ех, знов на ті самі граблі. Треба алюмінієвий ставити. Без пластика.
30 червня 2023р. 00:09
Без коліс :(
MadHead
Ех, знов на ті самі граблі. Треба алюмінієвий ставити. Без пластика.
MadHead, Хоч і запис старенький, але в мене питання це я так зрозумів у них хвороба бо зтикнувся з тією ж проблемою коли купив авто побачив що трохи підтікав радік, купив новий ніссенс здається через півроку та сама кухня. І що Ви мали на увазі без пластика, може порекомендуєте конкретніше?
1
27 березня 2024р. 00:35
Без коліс :(
MadHead
Bumpy Johnson , існують цільноалюмінієві радіатори на ці машини. В мене, наприклад, Лузар. Ще є всякі там мішімото і так далі.
MadHead, а щодо самої проблеми підтікання, просвітите, бо я грішив на те що прокладка якась пробита і його від тиску розтерло чи я помиляюсь?
1
27 березня 2024р. 01:20
Bumpy Johnson
MadHead, а щодо самої проблеми підтікання, просвітите, бо я грішив на те що прокладка якась пробита і його від тиску розтерло чи я помиляюсь?
Bumpy Johnson , може бути і від тиску, але там більше розкажуть бульбашки в бачку біля радіатора. А з приводу підтікання то так, це їх болячка. На стику пластика і металу починає текти.
1
27 березня 2024р. 01:22