Viper Wind (● Голубец ●)

Номерний знак

Короче лазячи на алієкспресі, я натрапив на японські номери.Вони йдуть в них з їхніми символами та літерами.Далі я натрапив на таблички замість номера з різними компаніями.І поміж них був крутий знак Redbull.Але вони всі йшли великого розміру.

Тому я почав думати як зробити щось круте самому,тим баче що номерів в мене немає ніяких взагалі.Знайшовши старий номерний знак від якось мотоцикла у знайомого дома,я трошки його підшаманив.Розрівняв цифри,пофарбува,та відав жінці щоб вона нанесла малюнок.Вийшла ось така краса. Результатом задоволений.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 100 UAH, Пробіг 2574 км.
Опубліковано: 22 червня 2023р. 20:26
3 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
а можна було зі звичайної баночки RedBull вирізати та зробити 😁😉
2
22 червня 2023р. 23:33
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Jeka_kor4
Bal-3, банка замала 🤣
Jeka_kor4, там же 250мл, 355мл, 473мл - можна велику взяти 😁😎
2
23 червня 2023р. 00:27