BMW X5 (E70) (Mister blec )

З БМВ не засумуєш або клапана пічки

Я їжджу на BMW 5 series (F10), BMW 4 series (F32), ВАЗ / LADA 2108
Одеса, Україна

СТО



Нові клапана SWAG


Оригінальні клапана з надписом (BOSH)


Всім привіт))

Одного гарного дня, я по справам поїхав до м. Вінниця, виїхав о 3.00 годин ночі і ранком був уже на місці! Повертаючись до дому біля обіду я відчув що в нього йде гарячий пото повітря хоча в автомобілі включений клімат контроль, зупинившись на узбіччі заглянув в настройки клімату, перевів заслінки у різні положення і зрозумів що обходженої проходить тільки черкз середні воздуховоди, а із нижніх та лбового йде гарячий потік повітря, тому виставив заслонки на середину прибавив мінусову температуру і продовжив рух. По прибуттю до дому, я згадав, що таке зі мною уже булого попередніх авто, і що скоріше всього потрібно замінити клапана пічки. Приїхавши на діагностику, дійсно була помилка по клапанам пічки, поспілкувавшись із майстром який сказав, що ставив уже неодноразово клапана пічки виробника - SWAG 33100968, (ціна з доставкою 3500грн), які дійсно працюють без зауважень. На наступний день зробив заміну, тепер все працює як із заводу!!

 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 4250 UAH, Пробіг 176100 км.
Опубліковано: 07 червня 2023р. 13:50
Подія: 02 червня 2023р. 13:30
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW X5 (E70)
👍
10 червня 2023р. 00:44