Subaru Forester (SG) (Кабанесса :))

Заміна втулок рейки, ТО 226000

Я їжджу на Subaru Forester (SG)
Маріуполь, Україна

Поки обслуговували гальма роздивився ходовку: шарові цілі, сайленти цілі, розкрутилася права тяга заднього стаба, ушатані вщент передні стійки (дороги Донбасу привєєєт) та люфтяща рейка...

тягу прикрутили, стійки замовив каябу+пильники+відбійники+резинки пружин (опори живі дякувати ктулху). На рейку мастєра цокали язиками мовляв треба перебирати, там вона сопливить трохи (два роки вже сопливить, рідина не уходить). Сказав їм закатать губу і замовив втулки кріплення рейки до балки. Нє, перебрать то воно можна було б, я вже таке робив на колишньому субарі у колишньому мирному житті, там два ремкомплекти десь на тищу гривень будуть, але за нинішніх цін на роботи мені простіше перебрану рейку з WRX поставити)))

Шукав втулки поліуретан, але в Україні таких поки не роблять тож замовив орігу:

Втулка рульової рейки ліва - 34115SA010

Втулка рульової рейки права - 34115SA000


Заміна нескладна - зняли захист двигуна, відкрутили кронштейни рейки, замінили, зібрали обратно... ітог: не люфтіт)

Також замінив оливу і фільтра, як завжди на пробігу у 5000 - 5w30, фільтр масляний 15208AA100, фільтр повітряний вже не перший раз беру аналог від ніссан 165463J400


воздушник та салонник


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 2800 UAH, Пробіг 226000 км.
Опубліковано: 06 травня 2023р. 13:48
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Мені теж казали що вже почала сопливить, десь 50 тис назад. Але поки не тече. Її час щє прийде)
1
14 травня 2023р. 21:28
Автор Я їжджу на Subaru Forester (SG)
Vytautas
Мені теж казали що вже почала сопливить, десь 50 тис назад. Але поки не тече. Її час щє прийде)
Vytautas, ну от я на той пильник сопливий дивлюсь вже два роки. А рівень атф на максимумі досі)
Я навіть перебирав таку рейку на попередньому авто, нескладно в цілому, але який сенс, вже перебрану можна з врх взяти за 200$ :]
1
15 травня 2023р. 17:41