Після км3-10 нагріваєтсья реле бензонасоса 167 і виключаєтсья, після простою в 5-10хв знов заводитсья авто. Міняв реле нічого незмнилось, в чому може бути проблема?
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 07 квітня 2018р. 01:27