Авто було куплене в 2020р,пригнане з Нідерландів з пробігом 160тис. Я другий власник авто,і це мій перший дизель).
|
180км, заміна ланцюга грм
05 липня 2021р. 20:05
2
5
|
Ремонт та обслуговування > планове ТО | 2 5 | |
|
Замкнула проводка ел.зеркала
08 лютого 2021р. 23:32
2
0
|
Різне > інше | 2 0 |