Honda Civic Hatchback (4G) (Обмен/продажа)

Запаска, в виде Borbet A (16", 9J)

Я їжджу на BMW 3 series Touring (E46), Ford Transit (1G)
Київ, Україна

Запаски бывают разные), у кого "таблетка/докатка", а у кого-то 16-й борбет, шириной 9")))

Схожі записи

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 24 лютого 2017р. 22:39
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.