
Фотки делались на телефон, так как ехал на работу и небыло с собой нормального фотоапарата. Качество не очень, но суть понятна. Кому понравилось, коментируйте)))












Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 18 січня 2014р. 13:52