Dodge Avenger Sedan (2.0 Inferno Red Crystal)

Первые выборы, голосуем!

Я їжджу на Dodge Avenger Sedan
Київ, Україна

Вот так неожиданно…увидел своё авто на выборах…пусть победа достанется достойному. Но чертовски приятно видеть барашка среди претендентов.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 13 жовтня 2017р. 00:46
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.