Subaru Forester (SG) (Venom 🕷️)

Checkpoint 13.07.2020

Я їжджу на Subaru Forester (SG), Subaru Forester (SG)
Івано-Франківськ, Україна

Что изменилось:
— установлены распорки под крылья от Кейна. Установка муторная и трудозатратная, но приход есть. Рекомендую.
— сделан холодный впуск из крыла. Эффект есть. Ума не приложу почему это не реализовано с завода…
— установлен внешний усилитель на штатный сабвуфер — теперь он снова в строю.

Движемся дальше.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 13 липня 2020р. 00:25
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Great Wall Hover
Бачив що цей запис перекреслений на головній сторінці. Чи значить що з випуском з під крила щось пішло не так?
18 червня 00:07
Автор Я їжджу на Subaru Forester (SG), Subaru Forester (SG)
Artem-H3
Бачив що цей запис перекреслений на головній сторінці. Чи значить що з випуском з під крила щось пішло не так?
Artem-H3, ні, все було так. Просто з часом конфіг впуску повністю змінився і такий варіант холодного впуску перестав бути актуальним для цієї машини.
1
18 червня 00:13