BMW 3 series Touring (E46) (Синій Дракон)

Ангельські глазки?

Я їжджу на BMW 3 series Touring (E46), BMW 3 series (E30)
Луцьк, Україна

Всім привіт.Пишу відразу багато постів бо трохи зробив по авто багато і перехожу з іншого сайту сюди)

 Виявилося небагато часу та фінансів, і вирішив дати своїй БМВ трішки зовнішньої красоти.Давно мріяв

 Були замовлені RGB очі), і так знаю що не всім подобається, але мені так захотілося.

 Процес описувати не буду тому, що їх маса на ютубі, нічого нового нікому не відкрию.

 Все зняв перемив почистив встановив і зібрав)

 Ставив на кліпси та замість скотчу з комплекту поставив на температурний прозорий герметик.

 Фото та відео додаю.

 Погода не дала зробити це на подвір'ї, тому мав знімати фари і робити в будинку

 Світла також не було, тому в хід пішов рибальський налобний фанарик. Надалі замовлені запчастини для охолодження-основний термостат, егр та на автомат коробку.  Гуму зимову прикупив, але запис 

https://vm.tiktok.com/ZMYdUQU5f/  відео фініш










































із цього робити не буду.  Шини нокіан хакапелита 8 шип

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1500 UAH, Пробіг 30500 км.
Опубліковано: 21 січня 2023р. 22:34
9 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Вітаю, а як заживили глазки? Бо поставив собі такі самі, але маю проблему: на заглушеному авто працюють як треба, а на заведеному горять тільки одним кольором
20 червня 09:52
Maksik18
Вітаю, а як заживили глазки? Бо поставив собі такі самі, але маю проблему: на заглушеному авто працюють як треба, а на заведеному горять тільки одним кольором
Maksik18, Я паралелив їх від габаритів. але і габарити залишав теж. це стандартна їх болячка по підключенню. але якщо ввас керується з тел то там може бути інша проблема
20 червня 17:47
oleg333
Maksik18, Я паралелив їх від габаритів. але і габарити залишав теж. це стандартна їх болячка по підключенню. але якщо ввас керується з тел то там може бути інша проблема
oleg333, точно такі самі як і у вас. Підключав теж до габариту. Якщо кажете, що то їх проблема, то звернути увагу на реле їхнє?
20 червня 23:51
oleg333
Maksik18, Ти паралелив докожної від кожного габарита?
oleg333, ні, тих два дроти, що йдуть від коробки до плюса і мінуса одного габариту
20 червня 23:53
Maksik18
oleg333, ні, тих два дроти, що йдуть від коробки до плюса і мінуса одного габариту
Maksik18, так яж писав запаралелити. тобіш від кожного габарита до кожної пари оченят. поняв про що я?
20 червня 23:55
oleg333
Maksik18, так яж писав запаралелити. тобіш від кожного габарита до кожної пари оченят. поняв про що я?
oleg333, то ці дроти заживити до обох габаритів? Я так зрозумів
22 червня 13:01
oleg333
Maksik18, так
oleg333, поняв! Дякую
1
22 червня 13:08