Всім привіт.
Ось і пофоткав машину вдень із фарами, але скоро буде ще більше фото))
Ось сама робота цих фар хто ще не бачив.
дякую за увагу і дякую що ви зі мною))

















Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 04 вересня 2014р. 23:13